Uzmanlıklarımız

Tercüme Hizmetlerimiz

Bizler, Nova Dil Hizmetleri'nde, iletişimin ne kadar önemli olduğunu gayet iyi biliyoruz. Diliniz ne kadar yabancı, formatınız ne kadar zor ya da zamanınız ne kadar dar olursa olsun, sizlere çeviri projelerinizi doğru, zamanında ve kusursuz şekilde teslim edebiliriz.

Teknik Tercüme

Tüm mühendislik ve sayısal bilimler alanında kusursuz teknik tercüme hizmetleri. Teknik çeviri konusunda yılların deneyim ve birikimine sahibiz.

Hukuk Çevirisi

Tüm hukuki belge ve resmi makamlara iletilmesi gereken dokümanlarınız ile sözleşmeleriniz hukuk uzmanları tarafından tercüme edilsin.

Tıbbi Çeviri

Tıbbi tercüme alanında uzman tıp doktoru çevirmen ve medikal yayın danışmanı eşliğinde tıbbi makale, tez, olgu sunumu ve makale özeti çevirisi.

Akademik Çeviri

Tüm akademik makale ve tez özeti çevirileriniz öğretim üyesi tercümanlarımızca yapılmakta, anadilde kontrol edilsin. Akademik tercüme konusunda bize güvenebilirsiniz.

Simultane Çeviri

Konferans, seminer, sempozyum, toplantı, panel ve ürün lasmanı gibi etkinlikleriniz için profesyonel tercümanlarımızla simultane çeviri hizmeti sunuyoruz.

Web Sitesi Çevirisi

Web sitenizin Türkçe dışındaki dillere tercüme edilmesi ve farklı hedef kitlelere yönelik olarak optimize edilmesi, günümüz internet çağının olmazsa olmazlarındandır.