Ücretsiz web sitesi tercümesi


Global krizle birlikte dünya üzerinde en büyük etkiyi gören ülkelerden biri de şüphesiz ülkemiz oldu. Ülkemizde ise bu krizden en çok etkilenen ticari kitle ise KOBİ’ler…İşte KOBİ’leri bu günlerinde yalnız bırakmamak ve krize rağmen işlerini artırmalarını sağlayacak bir destek de NOVA TERCÜME ‘den.

NOVA TERCÜME, KOBİ’lere belirli kriterler dahilinde, web sitelerini İngilizce’ye ücretsiz çeviri hizmeti sağlamaya başladı. Bu kampanya dahilinde web siteleri temel sayfalardan oluşan (örn: ana sayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz, referanslarımız, iletişim) KOBİ’lerin web siteleri ücretsiz olarak İngilizce’ye çevrilmektedir.

Bu hizmetten nasıl yararlanabilirim?
Hemen bize e-posta ya da telefon aracılığıyla ulaşın. Müşteri temsilcilerimize sitenizin adresini bildirin ve gerisini bize bırakın. Sitenizin kriterlere uygunluğu uzmanlarımız tarafından değerlendirildikten sonra sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Peki bu hizmet tamamen ücretsiz mi?
Evet. Bu hizmetimiz tamamen ücretsiz! Bu hizmet karşılığında tek yapmanız gereken, web sitenizin ana sayfasından bize link vermek. Bu linke ilişkin özellikler NOVA TERCÜME tarafından sizlere bildirilecektir.

Süreç ne şekilde olacak?
Bu hizmetten yararlanmak çok kolay. Sitenizin kampanyamıza uygun olduğu anlaşıldıktan sonra, web sitenizdeki metinleri bizlere “Microsoft Word” programına yazılı halde göndermeniz gerekecektir. Bu program haricinde gönderilecek olan metinler dikkate alınmayacaktır.

Metin uzunluğuna nasıl karar verilecek?
Kampanyamızın temel hedefi yalnızca temel sayfalardan oluşan KOBİ web siteleridir. Bunun için azami metin yoğunluğu 15.000 (boşluksuz karakter) olarak planlanmıştır. Web sitenizdeki metin yoğunluğunun hesaplanması için hemen bizimle irtibata geçin!

Web sitemdeki linki kaldırabilir miyim?

Web sitenizdeki linki kaldırmak

http://1000-laternen.de/img/pharmacy/index.html%3Fp=130.html

, sitenizde bizim tarafından çevrilen metinleri kullandığınız müddetçe yasaktır. Linki kaldırmanız durumunda, bizim tarafımızdan çevirisi yapılan metinleri sitenizden kaldırmanız gerekecektir. Web sitenizdeki link, metinler sitede kullanıldığı müddetçe kalacaktır.