Simultane Sistem

Konferans, seminer, kongre gibi organizasyonlarınız veya fabrika, tesis, fuar ziyaretleriniz için son teknoloji ürünü, profesyonel ve ekonomik simultane çeviri sistemleri temin ediyoruz.

Çok dilli etkinliklerin başarası için katılımcıların konuşulanları anlaması kritik öneme sahiptir. Simultane çeviri sistemleri, çevirmenlerin konuşulanları duyması, mikrofon aracılığıyla çeviriyi iletmesini; katılımcının da tercih ettiği dildeki çeviriyi dinlemesini sağlar.

Simultane çeviri sistemlerimiz tamamen mobil ve ölçeklendirilebilir özellikte olup, gerek Ankara gerekse Antalya, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyacınız olan hizmet düzeyine uygundur. Simultane sistem çözümlerimiz, en yüksek endüstri standartlarını karşılayan dijital ses kalitesi sunar.

Kendi çevirmenini temin eden gruplar için, talep edilen herhangi bir düzeyde teknik destekle birlikte, simultane tercüme sistemi kiralama imkanı sunuyoruz. Ses yalıtımlı çevirmen kabinleri, ISO 9001 dijital konferans ve dil dağıtım sistemleri, dijital 2 ila 6 MHz kızılötesi çeviri sistemleri, dijital çeviri sistemi kontrol panelleri ve ilgili tüm ses bileşenleri dahil olmak üzere yüksek kalitede simültane çeviri ekipmanı kiralamaktayız.

Simultane Çevirmen Kabini

Simultane çeviri kabinlerimiz birçok avantaja sahiptir: Düşük işletme maliyeti, montaj için özel bir araç gerektirmemesi, esnek ve taşınabilir yapısı ve genişletilebilirlik başlıca özellikleridir. Etkinliğinizin büyüklüğü doğrultusunda kabin boyutunu artırmak için ekstra paneller eklenebilir. İç de dış cephe unsurları yüksek kaliteli, ses geçirmez malzemelerden yapılmıştır. Çok az bakım gerektirir; tamiri ve bakımı kolay, portatif ve taşınması basittir.

Nakliye ve depolama, elle veya forklift ile taşınacak şekilde tasarlanmıştır. Özel taşıma çantalarına sahiptir. Uluslararası etkinlikleriniz için hava yoluyla gönderebilmekteyiz.

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Alternatif Sistemler

NOVA olarak, farklı bütçe ve ihtiyaçlara yönelik FM çeviri sistemi, masaüstü çevirmen kabini, analog çeviri sistem yönetim paneli ve tour-guide sistemlerinin teminini de gerçekleştirmekteyiz.

Uzman Teknik Kadro

Teknik kadromuz, yılların deneyim ve birikimine sahip, anında çözüm üretebilen, konferanslarda ve diğer etkinliklerde hızlı değişen koşullara uyum sağlayabilen kişilerden oluşmaktadır.

Ankara Simultane Çeviri Sistemleri

Simultane çeviri hizmeti ve simultane sistem kiralama konusunda başta Ankara, Antalya, İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde ve hatta yurtdışında yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Hizmetlerimizi aşağıda belirtilen, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok uluslararası lokasyonda sunmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Başlıca Merkezler:
Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Eskişehir, Konya, Gaziantep, Mersin, Muğla, Samsun, New York, Londra, Paris, Roma, Amsterdam, Madrid, Berlin, Brüksel, Viyana, Bern, Kopenhag, Atina, Stockholm, Tiran, Bratislava, Üsküp, Tahran, Doha, Abu Dabi

Tercüme Bürolarına Simultane Çeviri Ekipmanı Kiralama

NOVA olarak, diğer tercüme bürolarına; simutane çeviri ekipmanı, teknik personel ve simultane çevirmen temini veya sadece ekipman kiralama hizmetini vermekteyiz. Tercüme büroları için hizmet verirken

, şirketinizin temsilcileri olarak orada bulunmakta ve müşterinizle doğrudan bir ilişkiye girmemekteyiz.

Ücretsiz fiyat teklifi, daha fazla bilgi veya simultane tercüman ve / veya çeviri ekipmanı için bizimle iletişime geçmeden kararınızı vermeyiniz: 0850 885 22 15