Neden NOVA?

Nova Tercüme Ltd. Şti., hukuk, mühendislik, tıp, web, ekonomi, bilişim ve daha bir çok alanda profesyonel tercüme hizmetleri sunmaktadır. Dünya çapındaki yeminli mütercim tercümanlar ağı sayesinde, tüm dillerde profesyonel tercüme hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimize her perspektifteki tercüme projelerinde çözüm ortaklığında bulunmaktayız. Bu projelerin çoğu, zamana karşı hassas ve tercüme alanında yüksek eğitime sahip proje koordinatörleri, editörler, tercümanlar ve mütercimler gerektirmektedir. Bünyemizde bulunan uzman tercüme ekibimiz sayesinde isteklerinize beklentilerinizin üzerinde karşılık veren bir firma olma yolunda her geçen gün gelişme kaydediyoruz.

Neden Nova Tercüme Hizmetleri?

Uluslararası bazda çalıştığınız bir müşteriyi ilişkilerinizde tercümeye bağlı bir hatadan dolayı kaybetmeyi göze alabilir misiniz? Gereğinden fazla hatalar içeren bir tercümeye ne kadar katlanabilirsiniz? Firmanızın kariyerini alanında uzman olmayan ve hiçbir garantisi olmayan bağımsız bir tercümana teslim etmek ne kadar mantıklı olabilir?

Açıkçası ortada risk edilecek çok şeyiniz var.

Nova Tercüme Ltd. Şti.

Kup kamagra jelly bez recepty

, alanında uzman yeminli mütercim/ tercümanlar ile yalnızca tercüme yapmakla kalmayacak aynı zamanda mesajınızın netliğini etkileyebilecek kültürel norm ve farklılıklara da parmak basacaktır. Detaylara önem veren mütercim ve tercümanlarla çalışmanın güvenini hissedin ve yanlış anlaşılmaların utanç ve sonuçlarından uzak kalın.

Tercüme edilecek olan bütün metinleriniz için Nova Tercüme Ltd. Şti. güvenin ve alanınızdaki profesyonellerle aynı safta yer alın. Yıllardır doğru, zamanında, güvenilir ve kaliteli tercümeleri ekonomik olarak müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Bizlere her zaman aşağıdaki adres ve telefon numaralarımızdan ulaşabilir, istek ve şikayetlerinizi nova@nova.com.tr adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.