İngilizce Tercüme

İngilizce tercüme konusunda, uzmanlık alanlarına göre sınıflandırılmış ve deneyimli İngilizce tercümanlar ile hizmet veren Nova Tercüme, sizlere kaliteli tercüme hizmetleri sunar. Bir sayfalık diploma tercümesinden 1000 sayfalık kullanım kılavuzu tercümesine kadar, bütün tercüme projelerinize bugüne kadar hakettiği ilgiyi gösteren firmamız, özellikle online olarak himzet vermiş olduğu tercüme yönetim sistemi sayesinde, artık müşterilerine daha etkin ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmektedir.

Kaliteli İngilizce Tercüme

Bugün tercümedeki kalite anlayışı nedir sorusuna en güzel cevap hiç kuşkusuz hizmet verilen müşterilerin geri beslemesi olmuştur. Kalite anlayışı konusu üzerinde hassasiyetle duran Nova Tercüme, müşterilerin isteklerini birinci planda tutarak, zamana karşı kaliteden taviz vermeden İngilizce tercüme projelerinizi başarıyla üstlenmektedir. Kullanmış olduğu proje yönetim sistemine ek olarak, bilgisayar destekli çeviri araçları ve ofis içerisinde kullanılan server imkanları ile müşterilerimizin tüm tercüme projeleri kaydedilmekte ve kalite güvencesi açısından kontrol edilmektedir.

İngilizce Teknik Tercüme

Türkçe’den İngilizce’ye veya İngilizce’den Türkçe’ye gerçekleştirecek olduğunuz teknik tercüme projelerinizde de yanınızdayız. Teknik tercüme konusundaki en önemli konulardan olan alanında uzman tercümanlarla çalışma, teknik tercüme projelerinden en iyi verim almanın güvencesidir. Elektrik, elektronik, telekomünikasyon, bilişim, bilişim teknolojileri, mühendislik, makina sanayi endüstrisi gibi teknik konulardaki kullanım kılavuzları, broşürler, kurumsal kimlik materyalleri, websitesi çevirisi ve görsel işitsel tüm operasyonlarınızda sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız.

İngilizce Medikal Tercüme

Her türlü medikal ve tıbbi tercüme projelerinizde, tıbbın hangi dalında olursun, kusursuz bir tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbın tüm dalları, eczacılık, veterinerlik, mikrobiyoloji ve laboratuar uygulamaları gibi konularda hazırlamış olduğunuz makale ve yazılı materyallerinizin tercümesi uzman tıbbi tercümanlarla gerçekleştiriyoruz. Özellikle medikal tercüme konusunda çalışmış olduğumuz tercümanlarımızın tümü

, medikal doktoralarını tamamlamış ve halen fiili olarak doktorluk mesleğini icra etmekte olan çevirmenlerden oluşmaktadır.