Hakkımızda

NOVA Tercümeye Hoşgeldiniz

Bizler, Nova Dil Hizmetleri'nde, iletişimin ne kadar önemli olduğunu gayet iyi biliyoruz. Diliniz ne kadar yabancı, formatınız ne kadar zor ya da zamanınız ne kadar dar olursa olsun, sizlere çeviri projelerinizi doğru, zamanında ve kusursuz şekilde teslim edebiliriz.

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmetlerimizi eriştiriyoruz

Bilgi Al

Neden Biz?

NOVA Dil Hizmetleri'nde takım çalışması hakimdir. Böylelikle müşterilerimize teklif aşamasından teslim aşamasına kadar etkili ve verimli bir proje yönetimi ile rekabetsiz bir deneyim ve uzmanlık sunuyoruz. Personelimizin tamamı yönetimin her kademesiyle yakın bir ilişki içerisindedir, bu da kesintisiz bir iş akışı sağlayarak. NOVA Tercüme, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Proje yöneticilerimizle süreç boyunca iletişim kanalları daima açıktır. Süreç sonunda yapılan işlerin detaylı raporlarını sizlerle paylaşıyoruz; böylece siz de çalıştığımız projelerden haberdar oluyorsunuz. Teslim tarihine saygı işimizin temel taşlarındandır.
NOVA Tercüme olarak başarılı çalışmalarımızı, gelecek çalışmalarımız için oluşturduğumuz 4 prensibe dayanan vizyonumuza atfediyoruz. Takım Çalışması: Ekip çalışması şirketimizin temel taşlarındandır. Bizim müşterimiz olduğunuz zaman aynı zaman ekibimizin bir parçası da olursunuz. Şirketimizde, proje. Bütün iş dünyasında olduğu gibi, NOVA Dil Hizmetleri de sürdürülebilir gelişmenin sadece hükûmetlerin ve sivil toplum kuruluşlarının sorumluluğunda olmadığını..

Ne Dediler?