Çince ve İngilizce Tercüme Bir Arada

3 Ağustos 2009 tarihinde, kullanıcılara İngilizce dilinde e-mail yazma ve daha sonar bu mesajı İngilizce ve Çince metinler yanyana gönderme imkanı tanıyan biz e-posta yazılımı piyasaya sürüldü.

“Chinglish Mail” aracı

, böylesine bir ekonomik krizin yaşandığı ve girişimcilerin yeni pazar ve ürünler aradığı bu ortamda Çin’i dünyaya bağlamaya yarıyor. İki dilli bu e-posta yazılımı, yazışma yapmak ya da yabancı dil öğrenme amaçlarıyla kullanılabilmektedir.

Çoğu, İngilizce dil seviyesi yetersiz kişilerden oluşan sayısı 40 milyonu aşan orta ve küçük ölçekli işletmeler “Chinglish Mail” aracılığıyla potansiyel pazarlara yol açmaktadır.
Çalışma şekli şu şekildedir: Kayıt olduktan sonar, ChinglishMail.com a herhangi bir özel ya da iş e-posta adresinden e-posta gönderin. Göndermiş olduğunuz e-posta saniyeler içerisinde size geri dönecek… Hem de İngilizce ve Çince metinler yanyana ve oldukça profesyonel şekilde düzenlenmiş olarak. Ardından e-postanızı hedeflediğiniz alıcılara gönderebilirsiniz.

Chinglish Mail oldukça başarılı bir otomatik çeviri yazılımı kullanmaktadır. Çince ve İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen kişiler tarafından da kolaylıkla kullanılabilecek olan bir program.